جک پالت با ارتفاع کم

این نوع جک پالت ها با ارتفاع در پائین ترین نقطه پنج سانتیمتر و با تناژ یک تن مخصوص حمل دستگاه ها وماشین آلاتی می باشد که ارتفاع آنها از کف زمین کم بوده و با جک پالت های استاندارد و معمولی قابل حمل نمی باشند.

lowjackpallet


جک پالت با ارتفاع ۸۰ سانت – قیچی

این نوع جک پالت ها که با نام های جک پالت قیچی –هایلیفت  و یا لیفتراک دستی شناخته شده  است.

مناسب برای حمل بار و انتقال آن به اتومبیل (وانت پیکان، نیسان و… ) با دو سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد ظرفیت (۱۰۰۰ کیلوگرم) حداقل ارتفاع شاخک (۸۵ میلی متر) حداکثر ارتفاع شاخک (۸۰۰ میلی متر)  طول شاخک (۱۱۷۰ میلی متر) عرض شاخک (۵۴۰ میلی متر) که انتقال جک به صورت دستی می باشد.

 highlift


 جک پالت با طول های مختلف

معمولا طول جک پالت های استاندارد بر حسب نوع کاربری و فراوانی اغلب پالتهای چوبی  ۱۱۵  سانتیمتر میباشد ولی برخی از مشتریان نظیر انبارهای نئوپان یا ام دی اف برای مصارف خاص خود جک پالت هایی با طول های بیشتر تا ۲ متر وبرخاینی دیگر برای کار در محل های کوچک نظیز کانتینر به جک هایی با طول کمتر تا ۵۰ سانتیمتر نیاز دارند.

 jackpalletlong


 جک پالت بر مخصوص حمل رل کاغذ

این نوع جک پالت ها با زاویه خاص  شاخک طوری طراحی شده اند که بتوان رول های کاغذ تا ظرفیت ۵  تن را به راحتی و با ایمنی کامل در سطح انبارها جابجا نمود.

 rolpallet


 جک پالت مخصوص اماکن مرطوب

این نوع جک پالتها دارای بدنه ای از جنس گالوانیزه یا اسنلس استیل بوده و در مکانهای مرطوب و سردخانه ها استفاده می شوند.

 galvanize


 جک پالت باریک – یوروپالت

وسایلی کاربردی برای حمل و جابه جایی انواع بار در محیط هایی کوچک مانند فروشگاه ها، انبارها، داروخانه ها و محیط هایی بزرگ مانند کارخانه ها و کارگاه ها در حالت های مختلف و متناسب با نوع کاربری خاص آن ها طراحی و تولید می شوند. این وسایل را را با عناوینی دیگر نیز می شناسند. مانند : پالت تراک، لیفتراک دستی، پالت بر و …

europallet


جک پالت ترازو دار – باسکول دار

جک پالت با سیستم توزین که به شما اجازه میدهد  در هر زمان و مکان برای توزین و جابجایی همزمان هر نوع بار از آن استفاده نمود.

 jackpallettaraz


 جک پالت عریض

حداقل ارتفاع شاخک (۸۵ میلی متر )  / حداکثر ارتفاع شاخک (۲۰۰ میلی متر )  / طول شاخک (۱۱۵۰ میلی متر )  / عرض شاخک (۶۸۰ میلیمتر

وزن خالص (۱۲۵/۱۳۶ کیلوگرم) /    با قابلیت ویژه حمل پالت های عریض /  کاربرد: انتقال بار تا  ظرفیت ۳ تن از نقطه به نقطه دیگر

با یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

 hand-pallet-wide